Marka oluşturma sürecini kolaylaştıran yapay zeka aracı: Logome

Logo tasarımı, markalaşmak isteyen her firma için oldukça önemli olduğu bilinen bir gerçek. Logolar, markaların genel kimliğini yansıtan online ya da offline platformlarda tanınmasını kolaylaştıran görseller olarak ön plana çıkıyor. Bir taraftan güçlü bir marka, yatırımcıların ve iş ortaklarının dikkatini çeken önemli bir etken. Çünkü iyi bir marka algısı, işbirliği fırsatlarını artırarak e işletmenizin büyümesine destekliyor.

Küçük işletmeler için marka oluşturma sürecini kolaylaştırmak, bu önemli avantajları elde etmek için kritik bir adım olarak tanımlanıyor. Yani iyi bir marka algısı, işletmelerin büyümesini destekliyor. 

Bu bağlamda Logome, kullanıcıların marka kimliklerini hızlı ve etkili bir şekilde oluşturmalarını sağlayan yapay zeka destekli bir platform olarak öne çıkıyor. Logome, yeni işletmelerin pazarlama faaliyetlerini destekleyerek büyümelerine katkı sağlarken marka oluşturma sürecini daha erişilebilir hale getiriyor. 

Bu platform; kullanıcıların marka adlarını, sloganlarını ve sektörlerini belirterek birkaç adımda özelleştirilmiş logolar ve marka kitleri oluşturmalarına olanak tanıyor. 

Platform bir taraftan farklı logo stillerinden seçim yapma imkanı, renk paleti ve yazı tipi seçimi, sosyal medya profil resimleri ve kapak fotoğrafları oluşturma, kartvizit ve antetli kağıt tasarımı gibi ek özellikler sunarak kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik çeşitli seçenekler sunuyor. Logome’in geleneksel marka tasarımına kıyasla daha düşük maliyet, zaman tasarrufu sağlayarak diğer markalarla rekabet gücünü artırıyor. 

Logome, çeşitli logo paketleri sunarak markalara farklı bütçe ve ihtiyaçlara uygun seçenekler sunuyor. Basic Logo Pack’i 19 dolardan fiyatlandırılıyor. Bu paket, bir logo dosyası ile 24/7 sohbet desteği veriyor.

Premium Logo Pack, 49 dolardan aylık ödemeyle sunuluyor. 5 logo üretme imkanı, birden fazla yüksek çözünürlüklü dosya türü, ömür boyu teknik destek veriyor. Logo + Brand Kit ise 99 dolardan fiyatlandırılıyor.

Bir yanıt yazın

Share to...