Tech.eu Summit London 2024’ün ilk tur konuşmacıları belli oldu!

Tech.eu Summit London 2024‘ün 16 – 17 Mayıs tarihlerinde Londra’da gerçekleşeceğini geçtiğimiz aylarda sizlere aktarmıştık. Yatırım ekosisteminden finansal teknolojilere, yapay zekadan sağlık teknolojilerine kadar pek çok önemli konunun alanında uzman isimler ile konuşulacağı Tech.eu Summit 2024’ün ilk tur konuşmacıları belli oldu.

Global girişim ve yatırım ekosistemi Londra’da buluşuyor!

Hatırlatmak gerekirse Tech.eu Summit 2022 ve Tech.eu Summit 2023’ü 1 günlük etkinlikler olarak Brüksel’de gerçekleştirmiştik. Londra’da gerçekleşecek olan Tech.eu Summit London 2024 ise 2 gün olacak. Londra’nın en prestijli etkinlik lokasyonlarından biri olan Old Billingsgate’de 16 – 17 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek olan Tech.eu Summit 2024, 2 gün boyunca global yatırım ve girişim ekosistemini Londra’da buluşturacak.

Bu yıl girişim sahnesi, ana sahne ve yuvarlak masa toplantılarıyla farklı içerik formatları ile dolu dolu bir deneyim yaşatacak olan Tech.eu Summit London 2024, After Party ve VIP Reception olmak üzere sahne dışında da networking etkinliklerine ev sahipliği yapacak. 2 günlük etkinlik ve öncesindeki VIP Reception ile birlikte 3 günlük bir deneyim sunacak olan Tech.eu Summit London 2024’te, Avrupa ve ABD’den önemli yatırımcılar, girişimlerle ve şirketlerle buluşacak.

AI ve Fintech öne çıkan başlıklar olacak

Tech.eu Summit London, 2 gün boyunca 100’den fazla konuşmacıyı ağırlarken içerik olarak yapay zeka ve fintech dahil olmak üzere geniş bir perspektifte panel ve sunumlarla katılımcılara dolu dolu bir içerik sunacak. Yapay zeka ve fintech’in dışında ise iklim teknolojileri ve oyun da dahil olmak üzere 2024’te sıklıkla konuşulacak konular, program akışında yerini alacak.

Tech.eu Summit London 2024 konuşmacıları

Tech.eu Summit London 2024’ün konuşmacıları arasında Tripledot Studios Kurucu Ortağı ve Başkanı Akın Babayiğit, Endeavor Catalyst Yönetici Partneri Allen Taylor, NATO Innovation Fund Yönetici Partneri Andrea Traversone, Target Global Partneri Bao-Y Van Cong, Giant Ventures Kurucu Ortağı ve Yönetici Partneri Cameron Mclain, 2150 Kurucu ortağı ve Partneri Christian Hernandez Gallardo, DO Venture Partners Yönetici Partneri Duygu Öktem Clark, NATO Innovation Fund Kurul Üyesi Ebru Dorman, 500 Emerging Europe Yönetici Partneri Enis Hulli, Cherry Ventures Kurucusu ve Partneri Filip Felician Dames, Beams Kurucusu ve CEO’su Hayden Wood, Notion Yönetici Partneri Itxaso del Palacio, Agreena Kurucu Ortağı ve COO’su Julie Karl Koch Fahler, London & Partners CEO’su Laura Citron, Firstminute Capital Partneri Lina Wenner, 468 Capital Kurucu Ortağı ve Yönetici Partneri Ludwig Ensthaler, Blossom Capital Kurucusu ve Partneri Ophelia Brown, Seedcamp Partneri Tom Wilson, Giant Ventures Kurucu Ortağı Tommy Stadlen ve Dealroom.co Kurucusu ve CEO’su Yoram Wijngaarde yer alıyor.

Tech.eu Summit London 2024’ün diğer konuşmacılarını ve etkinlik programını ise ilerleyen dönemlerde sizlere paylaşacağız. Dilerseniz Tech.eu Summit London 2024 için indirimli bileti buradan bilet alabilirsiniz. 16 – 17 Mayıs tarihlerinde Londra’da görüşmek üzere!

Bir yanıt yazın

Share to...